Oferta pracy

Pamso SA

Zgoda

13 + 8 =

Sklep i salony

Kasjer sprzedawca

Poszukujemy Pracowników Sklepów Firmowych w Łodzi, Pabianicach, Konstantynowie Łódzkim, Andrespolu, Głownie i Warszawie .

Jesteśmy firmą ze 100 letnią tradycją. Nasi pracownicy współpracują z nami przez wiele długich lat. W związku z rozwojem firmy poszukujemy pracowników do Sklepów Firmowych na stanowisko kasjer-sprzedawca.

Chcesz pracować z nami a nie masz doświadczenia, nie martw się – nauczymy Cię wszystkiego

Wymagamy:

 • zaangażowania i chęci do pracy,
 • umiejętności pracy w zespole,
 • zdolności szybkiego uczenia się,
 • szybkości działania i staranności.

Oferujemy:

 • zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy na umowę o pracę,
 • możliwość zatrudnienia w niepełnym wymiarze pracy na umowę zlecenie,
 • dodatkowe premie,
 • wolna każda niedziela,
 • wynagrodzenie wypłacane zawsze na czas,
 • atrakcyjny pakiet socjalny:
  – wczasy pod gruszą,
  – wsparcie pożyczkowe
  – prywatny pakiet lekarski,
  – karty sportowe,
  – bony świąteczne,
  – paczki świąteczne dla dzieci,
  – dofinansowanie do wyjazdów wakacyjnych dla dzieci,
 • stabilność zatrudnienia i szacunek przełożonych,
 • przyjazną atmosferę pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny 785 058 748 lub 785 054 311 bądź o przesłanie CV w odpowiedzi zwrotnej.

W CV prosimy zawrzeć następujący zapis: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Z.M. „Pamso” S.A. dla potrzeb rekrutacji pracowników zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 1997r. nr 133 poz.883 z późniejszymi zmianami)

Obowiązek informacyjny
1. Administratorem Danych są Zakłady Mięsne „Pamso” S.A. z siedzibą w Pabianicach przy ul. Żwirki i Wigury 19, 95-200 Pabianice NIP: 731 000 47 05, REGON: 470544279 – ; 2. Administrator Danych w celu należytej ochrony danych osobowych powołał Inspektora Ochrony Danych, z którym można się skontaktować pod adresem e-mail: ido@pamso.com.pl; 3. dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji procesu rekrutacyjnego na podstawie zgody na przetwarzanie danych osobowych; 4. dane osobowe będą udostępniane pracownikom biorącym udział w niniejszym procesie rekrutacyjnym oraz pracownikom działu kadr Administratora Danych; 5. dane osobowe nie będą przekazywane innym podmiotom z wyjątkiem tych, które są uprawnione do ich uzyskania na podstawie przepisów obowiązującego prawa; 6. dane osobowe zebrane dla potrzeb obecnej rekrutacji będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od momentu zakończenia procesu rekrutacyjnego, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji; 7. ma Pan/Pani prawo do:
a) dostępu do treści swoich danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, b) wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, c) przenoszenia danych, d) cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie, e) wniesienia skargi do organu nadzorczego; 8. zgoda na przetwarzanie danych osobowych jest dobrowolna, jednak nie wyrażenie zgody skutkuje brakiem możliwości uczestnictwa w procesie rekrutacji; 9. podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednocześnie niepodanie informacji wskazanych w art. 221 § 1 Kodeksu pracy spowoduje, iż otrzymane dokumenty aplikacyjne kandydatów do pracy nie będą przez Administratora Danych rozpatrywane.

Zgoda
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych, przez Zakłady Mięsne „Pamso” S.A. w celu realizacji procesu rekrutacyjnego.