Współpraca

Zakłady Mięsne Pamso S.A. z ponad 100-letnią tradycją są zarówno producentem, jak i dystrybutorem produktów mięsnych i wędliniarskich. Opracowaliśmy własny system dostaw, dzięki któremu gwarantujemy niezmiennie wysoką jakość naszych wyrobów. Od wielu lat współpracujemy z największymi hurtowniami mięsnymi w Polsce, dostarczając zawsze świeże wyroby.

Obsługujemy również lokalne sklepy, do których dowozimy produkty własnym transportem. Dzięki temu zapewniamy wysoką jakość, świeżość i niepowtarzalny smak, z których słyną wyroby Pamso. Nasze mięsa i wędliny są dostępne w ponad 2000 sklepów na terenie całego kraju.

Sprzedaż w Twoim sklepie?

Chciałbyś sprzedawać nasze produkty w Twoim sklepie? To jest możliwe! Napisz do nas, aby skontaktował się z Tobą przedstawiciel z Twojego regionu na adres wspolpraca@pamso.com.pl.

Dowóz produktów

Nasz transport odbywa się z zachowaniem łańcucha chłodniczego, prosto z magazynu w Zakładzie do sklepu lub magazynu klienta.

Sieć dystrybucji

Mamy rozbudowaną sieć własnej dystrybucji:

  • hurtownię na terenie Centrum Handlowego Zjazdowa – położoną w bezpośredniej bliskości autostrady A2
  • hurtownię w Pabianicach i Ksawerowie
  • hurtownię w Piotrkowie Trybunalskim.

Sklepy

Obsługa sklepów

Prowadzisz sklep? Chcesz, aby w Twojej ofercie znalazły się tradycyjne, polskie wyroby: wędliny, kiełbasy i mięsa wysokiej jakości? Zacznij sprzedawać produkty Pamso w swoim sklepie!

Skontaktuj się z nami, aby omówić szczegóły współpracy z naszym przedstawicielem regionalnym. Działamy na terenie całego kraju. Nasi przedstawiciele obsługują Polskę od Pomorza do Podkarpacia.

Współpracujemy z ponad 2000 sklepów – dołącz do grona naszych partnerów i zacznij sprzedawać produkty Pamso w swoim sklepie!

Z
Oferujemy:

  • pomoc przy poznaniu produktów,
  • opiekę przedstawiciela,
  • możliwość zdalnego składania zamówień,
  • własny, bezpieczny dowóz.
v

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat współpracy z Pamso? Skontaktuj się z nami, napisz maila na adres: wspolpraca@pamso.com.pl, a nasz przedstawiciel odpowie na wszystkie Twoje pytania!

Świeżość i jakość

Dowóz produktów

Oferujemy naszym klientom bezpieczny dowóz bezpośrednio z magazynu w Zakładzie do wskazanego sklepu lub magazynu klienta. Nasz transport odbywa się z zachowaniem łańcucha chłodniczego. Gwarantujemy świeżość i wysoką jakość dostarczanych wyrobów.

Degustacje dla klientów

Akcje promocyjne

W Twoim sklepie możemy także zorganizować degustację naszych wyrobów. To świetny sposób, by zaprezentować klientom nowe produkty – smaczne i przyrządzane zgodnie z tradycyjnymi recepturami: wędliny i kiełbasy Pamso. Chcesz umówić degustację? Skontaktuj się z nami, napisz maila na adres: wspolpraca@pamso.com.pl

Współpraca

42 22 55 500

800 296 066

ul. Żwirki i Wigury 19, 95-200 Pabianice

Eksport

Jeśli jesteś zainteresowany eksportem naszych produktów, napisz do nas