Sklepy firmowe

Nowoczesne i estetyczne

Sklepy Firmowe Pamso

Zaprojektowaliśmy nasze sklepy z dbałością o najdrobniejsze detale. W ich wnętrzach design łączy tradycję z nowoczesnością i najwyższym standardem sklepów specjalistycznych. Dzięki temu stworzyliśmy wnętrza w przyjaznej kolorystyce, które podobają się klientom oraz pracownikom. Połączyliśmy zieleń i szarość z elementami z naturalnego drewna, które wzbogaciliśmy metalowymi okuciami.

Dla komfortu i wygody naszych klientów

W wielu sklepach zamontowaliśmy również siedziska, które można wykorzystać, by wygodnie usiąść i spokojnie spróbować naszych wyrobów oraz odpocząć. Docenią je również Ci klienci, którzy chcą komfortowo poczekać na swoją kolej lub porozmawiać z pracownikami naszych sklepów. Sklepy Pamso są przyjazne seniorom, ekspedienci pomagają w zrobieniu zakupów, służąc pomocą i dobrą radą.

Zapraszamy do Pamso, gdzie tradycja przenika się z nowoczesnością, a najważniejszą wartością pozostaje od wieków nasza misja: „Jednoczenie pokoleń poprzez dawanie radości z dobrego jedzenia”, jakim są zawsze świeże i smaczne wyroby Pamso

Nasze specjały

Pamso Burger

W dwóch sklepach firmowych w Łodzi przy ul.Piotrkowskiej 193 oraz w Warszawie przy ul. Pełczyńskiego 14 oferujemy naszym klientom wyśmienite i świeże burgery ze 100% wołowiny. Mięso, które stanowi serce naszych burgerów, pochodzi z Zakładów Mięsnych Pamso S.A. Każda partia wołowiny przechodzi rygorystyczną kontrolę – dbamy o to, by nasze burgery były najwyższej jakości. Klienci, którzy decydują się na burgera Pamso, mogą być pewni, że spożywają świeże mięso wysokiej jakości i w pełni cieszyć się jego walorami smakowymi.

Aby znaleźć sklep najbliżej Ciebie – skorzystaj z mapy lub wpisz lokalizację.